Anna Plzáková

Anna Plzáková

Jógu cvičím kvůli neustálé touze objevovat a porozumět kráse okolního světa a také toho vnitřního, který se skrývá v každém z nás. Na svých lekcích bych chtěla pomoct i Vám otevřít cestu do Vašeho nitra, a rozproudit energii v těle.


V yogAlive vedu lekce / In yogAlive I teach:

liRANNÍ PROBUZENÍ (Středy 7-8) - lekce začínají 14.9. / WAKE UP YOGA (Tuesdays 7-8) - classes start 14.9.


Tyto lekce budou OFFLINE ve studiu, ale také ONLINE. Přihlašte se přes rezervační systém a pak před lekcí klikněte na lekci a na odkaz, který tam naleznete. Lekce poběží přes google meets. Pro způsoby placení, koukněte na Rozvrh, Ceník nebo nám napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

These classes will be OFFLINE in the studio and ONLINE, too. Reserve your spot in Rozvrh and before the class go to Rozvrh, click on the class and then on a link you will see there. Classes will run on google meets. For payments check Rozvrh (Schedule), Ceník (Pricelist) or ask us at Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

liPÁTEČNÍ JÓGOVÉ ODPOČINUTÍ (Pátky 16:45-17:45) - lekce začínají 7.10. / FRIDAY RELAX YOGA (Fridays 16:45-17:45) - classes start 7.10.

 

liNEDĚLNÍ VINYASA NA POHODU (Neděle 17:45-18:45) - leke začínají 18.9. / SUNDAY VINYASA AT EASE (Sundays 17:45-18:45) - classes start 18.9.

| FB | Instagram |

 

Zobrazení: 107
NAHORU