Alice Joštová

Alice Joštová
Jsem zakladatelka yogAlive, lektorka jógy a angličtiny

Poprvé jsem se s jógou setkala před 11 lety při svém pobytu v jihovýchodní Asii a byla to láska na první pohled. Nejvíce mě na tom fascinuje fakt, že nejde jen o prosté cvičení, ale i filozofii a že je to záležitost tzv. na celý život, neboť člověk nikdy nedosáhne při praktikování asán či dechových cvičení dokonalosti. Vždy je co zlepšovat a na čem pracovat a to je přeci velká výzva. 

Na svých lekcích se zaměřuji zejména na pochopení a práci s tělem, na jeho limity i možnosti a na to, aby se člověk na své tělo maximálně soustředil, ať už půjde o jemné protahování či dynamičtější cvičení a aby tak svou mysl koncentroval na přítomný okamžik. Protože my opravdu žijeme "tady a teď".

Mimo jógu mám ráda cestování, filmy, lenošení v posteli a vanilkovou zmrzlinu ....

 

 

 

V yogAlive vedu lekce / In yogAlive I teach:

liPONDĚLNÍ JÓGOVÉ NASTARTOVÁNÍ (Pondělky 17-18) / MONDAY YOGA START (Mondays 17-18)

liNEDĚLNÍ JÓGA V RAJSKÉ ZAHRADĚ U RIEGEROVÝCH SADŮ (Neděle 19:30-20:30) / SUNDAY YOGA IN RAJSKA ZAHRADA BY RIEGROVY SADY (Sunday 19:30-20:30)


liJÓGA V PARKU JEZERKA (Úterky 17:30-18:30) - rezervace ve fb skupině "Jóga v parku Jezerka" / YOGA IN JEZERKA PARK (Tuesdays 17:30-18:30) - bookings in fb group "Jóga v parku Jezerka"


 

| telefon: +420 607 932 702 | e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   |  facebook: yogAlive |  Instagram

 

Zobrazení: 17142
NAHORU