Léčivá jóga na na samotě u Vodnářů

 Jóga u VodnářůZveme Vás do malebné krajiny Jižních Čech. Léčivá jóga bude zejména o dechu a jeho spojení s tělem a pohybem a také o vědomé koncentraci.

Těšit se můžete na:

  • 9 hodin Jógy a Meditace (Hatha jóga, Yin jóga a Jógová terapie)
  • Tanec a Aromaterapii
  • Zdravá vegetariánská kuchyně
  • Klidné prostředí vhodné pro kontemplaci
  • Útulné pokoje pro 3-5 lidí

 

Lektoři:

Alice Joštová – Dynamická hatha flow jóga a Jemné jógové ladění: zaměříme se zejména na pochopení a práci s tělem, na jeho limity i možnosti, a na to, abychom se na své tělo maximálně soustředili, a abychom tak svou mysl koncentrovali na přítomný okamžik.

Dáša Vaďurová -
Yin Yoga aneb akupunktura bez jehel a uzdravující Jógová terapie: provede Vás dvěma jógovými přístupy, kdy se prostřednictvím vědomého dechu ponoříme hlouběji do nitra a životní energií budeme působit v místech s bolestí a napětím.
Léčivá jóga bude zejména o dechu a jeho spojení s tělem a pohybem a také o vědomé koncentraci. Elementem bude kov, symbol dozrávání, sklizně a uvadání. Budeme se zabývat dáváním a přijímáním, odpouštěním, zadržováním emocí, dotčenými orgány budou zejména plíce a tlusté střevo, ale také tělní dutiny a tekutiny.

Petra Pathrami Zemanová -
Protanči se k sobě - intuitivní tanec nás provede naším tělem blíže k hlubšímu vnímání sebe a našich přirozených instinktů. Namícháme si také svůj osobní přírodní parfém z esenciálních olejů, který nás podpoří v naší aktuální životní situaci. Čeká nás také lahodná zdravá strava v souladu s ročním obdobím.

Termín: 22. 2. (začínáme odpoledne) - 24. 2.2019 (končíme po obědě)

Kde: Chalupa u Vodnářů, Lučkovice 51, 398 04 Mirotice

Cena:  3400 Kč, při přihlášení a zaplacení zálohy do 31.1.2019, jinak 3600 Kč
Zahrnuje: ubytování, plnou penzi, všechny lekce jógy a meditace

Své místo si, prosím, rezervujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (kapacita omezena na 11 míst) a zaplacením zálohy ve výši 1000Kč na č.účtu 1334714016/3030

O podrobnější podobě programu budeme včas informovat.

Těšíme se!


Alice & Dáša & Petra


 


telefon: +420 607 932 702 | e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | facebook: yogAlive | Instagram

Zobrazení: 2295
NAHORU