RANNÍ PROBUZENÍ V ALTÁNKU V GRÉBOVCE

RANNÍ PROBUZENÍ V ALTÁNKU V GRÉBOVCE

Na toto místo se po pár letech, kdy jsme museli jógovat jinde (i když i v Grottě to bylo pěkné) vracíme a já už se nemůžu dočkat, až to tu opět rozjedeme.

Až se probudíme, protáhneme tělo a prodýcháme, pokocháme se výhledem nejen na Vršovice a pak vyrazíme vstříc novému dni.

Kdy: Středy 7:30-8:30 (začínáme 23.6.)

Kde: Viničí altán Grébovka

Cena: 100Kč drop-in / 90Kč/lekce při zakoupení 5 nebo 10 lekcí, je možno využít kartu Multisport a tickety Sodexo a Edenred

Lekce vede: Alice Joštová / lekce jsou vhodné i pro úplné začátečníky / s sebou podložku a pohodlné oblečení

Rezervujte si své místo, prosím, v našem rezervačním systému do 22hod. předešlého dne. Lekce se uskuteční při min. počtu 3 lidí. Příp. přijdťe bez rezervace, uvidíte-li již min. 3 přihlášené lidi. Rezervaci lze zrušit nejpozději do 22hod. předešlého dne, jinak se bere jako odcvičená a je zpoplatněna 100Kč.

Na lekci v Havlíčkových sadech se nevztahuje 1. lekce zdarma. Ta platí pouze pro studiové lekce.

Lekce se koná i za deště.

Děkuji a těším se na vás moc!

Alice

PS: Občas se v altánku konají svatby a jiné akce. V tomto případě budeme cvičit ve výše zníměné Grottě u fontány. Budu vždy včas informovat.

 


telefon: +420 607 932 702 | e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | facebook: yogAlive | Instagram

NAHORU