Milena Vondrašová

Milena Vondrašová

Na jógu jsem narazila při práci v zahraničí, kdy jsem hledala nějakou formu pohybu. Nejdříve jsem ji brala jako cvičení, postupně jsem ale propadla jejímu kouzlu a tomu, co vše mi může nabídnout nejen na podložce ale v každodenním životě. Díky józe jsem se naučila naslouchat svému tělu a uvědomovat si i spoustu dalších věcí.

Jóga je celoživotní vzdělávání, je to práce se sebou. Můžete praktikovat sami nebo ve skupině, je tu prostor pro to setkávání se s ostatními jógovými nadšenci nebo klidně cestovat sám - záleží na jedinci, jak to cítí. Je to všudypřítomný přítel, který se mnou sdílí radost i smutek a podle toho se odvíjí má praxe, někdy hledám energii, jindy zklidnění mysli, vždy mi ukáže správný směr. Baví mě, že se stále něco nového odkrývá, nové styly, nové pozice a možnosti ale také odkrývá nás samotné a vede nás k tomu snažit se více.

V yogAlive vedu lekce / In yogAlive I teach:

liSOUKROMÉ LEKCE / PRIVATE CLASSES

 

liOFFICE JÓGA / OFFICE YOGA

 

liJÓGA (NEJEN) PRO NOVÁČKY (Pondělky/Středy 18:15-19:15) / YOGA (NOT ONLY) FOR BEGINNERS (Mondays/Wednesdays 18:15-19:15)

 

liJÓGA, POMŮCKY A JAK NA NĚ (Neděle 14.11. 10:30-11:30) - další lekce s dalšími tématy brzy vypíšeme / YOGA, PROPS AND HOW TO USE THEM (Sunday 14th Nov 10:30-11:30)- other dates and topics will be confrmed

 


  |  facebook | Instagram

 

 

 

 

Zobrazení: 8264
NAHORU