Kateřina Prokopová

Kateřina Prokopová
Jóga si mě našla sama. Jako by čekala někde za rohem, až budu připravená přijmout ji jako ucelenou cestu plnou poznání. Učí mě vnímat s pokorou a láskou nejen sama sebe, ale i svět kolem, což pokládám za obrovský dar. Jóga se tak stala mým velkým učitelem, nekonečným dobrodružstvím a láskou na celý život.

Mé lekce jsou různorodé a pokaždé zaměřené trochu jiným směrem. Někdy budeme setrvávat více na fyzické úrovni, jindy půjdeme hlouběji do nitra našeho já. Někdy praxi propojíme s filozofií, jemnost s dynamikou. Vždy se ale budeme snažit pracovat na pochopení práce s tělem a koncentraci pozornosti na přítomný okamžik. Na konci lekce se můžete těšit na rozmazlování aroma olejíčky.

Mimo podložku pak budu zřejmě na výletě v přírodě: po českých lesích a kopcích, někde za dobrodružstvím v zahraničí, nebo třeba na ferratách. Od malička jsou mou velkou láskou zvířata: nic mi neudělá takovou radost, jako chlupaté pomazlení. Možná mě tak potkáte s nějakým pejskem – byl by to obyvatel jednoho z útulků, kam je chodím venčit. ...anebo si prostě jen čtu, jóguji, sportuji, trávím čas s rodinou a přáteli.

Těším se na Vás!

V yogAlive vedu lekce / In yogAlive I teach:

liHATHA JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA (Úterky 17:15-18:15) - lekce začínají 6.9. / HATHA YOGA FOR HEALTHY BACK (Tuesdays 17:15-18:15) - classes start 6.9.

 

li JÓGA (NEJEN) PRO NOVÁČKY (Středy 18:15-19:15) - lekce začínají 7.9. / YOGA (NOT ONLY) FOR BEGINNERS (Wednesdays 18:15-19:15) - classes start 7.9.

 | FB | Instagram |

 

Zobrazení: 135
NAHORU