Gabriela Kramer

Gabriela Kramer

Na cestu jógy jsem se vydala před více než 17 lety a přestože jsem ji zpočátku viděla pouze jako fyzické cvičení, velmi brzy jsem začala vnímat její účinky také na moji duševní pohodu. Praktikování jógy mi pomáhalo kompenzovat mé stresové a psychicky náročné zaměstnání. Léta jsem cvičila jógu pro svoji radost, vždy mi dělala dobře jak na těle, tak na duši. Až po čase jsem došla k bodu, kdy se mi zalíbila myšlenka, že bych tuhle radost mohla předávat i dalším lidem a tak jsem jógu začala i sama učit. Mám za sebou školu jógy pro lektory v Karma yoga studiu, kurz jin jógy pro učitele a několik výjezdů za jógou do Thajska a na Bali. Neustále jsem a vždy budu na cestě a svou jógovou praxi stále dál prohlubuji. Momentálně mě čeká podzimní kurz prana vashya jógy. Ráda sama praktikuji hatha jógu, prana vashya jógu, fly jógu, jin jógu nebo power jógu a všechny pro mě mají své kouzlo.

Svým klientům nejraději předávám hatha jógu, ke které kromě praktikování ásan patří také pranajáma, dechová cvičení a meditace, a která nás skrze ovládání těla učí také ovládat svou mysl a v této hektické době zaměřit svou pozornost na sebe a alespoň na chvíli zastavit jinak zběsile ubíhající čas. Kromě jógy praktikuji aromaterapii a masáže metamorfní technikou a zajímám se o ajurvédu, čínskou medicínu a schopnost těla samoléčení.

 

 

V yogAlive vedu lekce / In yogAlive I teach:

 liGábina stále rehabilituje po náročné operaci. Držte palce, ať opět brzy naskočí (nejen) na svou jógovou podložku. / Gabina is still on rehab after difficult operation. Keep your fingers crossed for her.

 

 


www| facebook | Instagram

Zobrazení: 2819
NAHORU