Erika Grendelová

Erika Grendelová

Strala je nenáročný styl jógy, který umožňuje lidem odstranit stres z jejich těla a mysli a dosáhnout tak mnohem víc s menším úsilím. Strala je zároveň způsob bytí, pohybu a uzdravování se, které pomáhá lidem spojit se s tím, jak cítit a pohybovat se tak, jak je to příjemné. Váš pohyb se Stralou bude víc než jenom pózy. Naučíte se zvládnout problémy s lehkostí. Váš život bude zábavnější, budete nebojácní, nádherní a zářiví. Propojíte se ze svými pocity a se sebou samým.
Právě v yogAlive si můžete vyzkoušet lekci Strala Yoga Basics nebo Strala Yoga Relax, kterou vás budu provádět já - Erika Grendelová. Při své „busy“ práci se snažím najít ten správný balanc mezi zaměstnáním a životem, a právě tak jsem se dostala k Strale. Jógu cvičím již několik let a v únoru 2016 jsem získala v Londýně pod vedením Tary Stiles (zakladatelky Straly) a Mikea Taylora certifikát „Strala yoga guide“. Lekce Strala jógy vedu zatím jako jediná v České republice a jenom ve volném čase. Proto budete mít jedinečnou šanci vyzkoušet si Stralu právě ve studiu yogAlive. Už se na vás těším!

V yogAlive vedu lekce / In yogAlive I teach:

liSTRALA JÓGA V ANGLIČTINĚ/STRALA YOGA IN ENGLISH (Neděle/Sundays 10:30-11:30) - pravidelně nepravidelné neděle (1-2x do měsíce), pro termíny sledujte náš rozvrh nebo sociální sítě / regularly irregular Sundays (1-2x a month), for dates check our shedule above or social media

 


| facebook | Instagram |

 

 

 

Zobrazení: 6804
NAHORU