Dominika Valdová

Dominika Valdová

Jógu jsem čas od času praktikovala před pandemií koronaviru, ale svůj vztah k józe jsem prohloubila během mého maturitního ročníku a celostátní karantény. Cvičila jsem jógu primárně kvůli mentálním pozitivním dopadům - odbourání se od stresu, úzkostí a vytvoření mentálního klidu během nelehkých časů. V neposlední řadě jsem si všimla i fyzických změn. Ačkoliv odmalička jsem vyzkoušela plno sportů, až jóga mi ukázala vnímat své tělo více vědomě při pohybu a umožnila mi si uvědomit, že fyzické tělo, emoční aspekt a mentální rovina jsou neoddělitelné složky, které jsou úzce spojeny. Cítila jsem tedy potřebu si prohloubit své znalosti o józe, abych obohatila sebe a případně další, tak jsem absolvovala mezinárodní instruktorský kurz pro budoucí učitele jógy. Po pár měsících se mi naskytla možnost se přihlásit na akreditovaný kurz Pilates pod vedením Dc. Blahušové. Pilatesova metoda mě natolik pohltila, že jsem se rozhodla vyučovat lekce, které ideálně a efektivně kombinují moje dva oblíbené styly vědomého pohybu - pilates a jógu. Budu se těšit na viděnou na podložce na mých lekcích:).


V yogAlive vedu lekce / In yogAlive I teach:

liRANNÍ PROBUZENÍ S POSÍLENÍM STŘEDU TĚLA (Pátky 7:30-8:30) / WAKE UP YOGA & CORE WORK (Fridays 7:30-8:30)

Tyto lekce budou OFFLINE ve studiu, ale také ONLINE. Přihlašte se přes rezervační systém a pak před lekcí klikněte na lekci a na odkaz, který tam naleznete. Lekce poběží přes google meets. Pro způsoby placení, koukněte do Rozvrhu, na Ceník nebo nám napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

These classes will be OFFLINE in the studio and ONLINE, too. Reserve your spot in Rozvrh and before the class go to Rozvrh, click on the class and then on a link you will see there. Classes will run on google meets. For payments check Rozvrh (Schedule), Ceník (Pricelist) or ask us at Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

liBUDU-LI ZASKAKOVAT, LEKCE OBOHATÍM O AROMATERAPII / IN CASE OF SUBSTITUTING OTHER TEACHERS, I WILL ENRICH THE CLASS BY A BIT OF AROMATHERAPY
 

 | FB | Instagram |

 

Zobrazení: 51
NAHORU