Malování jedlých adventních věnců

 

Malování jedlých adventních věnců

Srdečně vás zvu na přátelské předvánoční tvoření. Říkala jsem si, že v prosinci už je každý rozlítaný a že by tedy bylo dobré se potkat, ještě než celé to šílenství vypukne.
Loni jsem vyráběla pro rodinu a přátele jedlé adventní věnce, a protože, jak by řekl pan Nohavica, úspěch to byl plný, ráda bych dala tuto možnost i Vám. Udělejte si voňavou nádheru a ozdobte si slavnostní stůl přes celé Vánoce.


JE TO JEDNODUCHÉ: vyberete si tvar nebo tvary věnců, výběr nám pošlete emailem, přijdete ve středu 25.11. v 19 hodin a při svařáku si věnce namalujete.

Připravím pro vás 3 nejoblíbenější vánoční tvary - hvězdu, stromeček a kometu, z kterých si můžete vybírat. Vy si je pak nazdobíte, jak vás múza nebo mnou poskytnutá šablona povede. Věnce jsou jedlé a velmi chutné, takže čekání na Ježíška si můžete zpříjemnit jejich snědením :).

Všechny pomůcky připravím. Počet lidí není zatím omezen.

S sebou bude potřeba jen něco na transport výrobku (průměr hvězdy je do 25cm, takže velký talíř stačí, kometa má až 40cm, takže tam bych doporučila krabici).

 

Kdy: 25.11.2015 od 19:00 do 20:00

Cena 1 jedlého věnce a malování: 200Kč.
Cena 2 jedlých věnců a malování: 300Kč

Přihlašovat se můžete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Při přihlášení nezapomeňte napsat, jaký tvar jste si vybrali případně tvary, pokud se rozhodnete potěšit více lidí.

Rezervované tvary budu zapisovat (hlavně jako opatření, abych na někoho nezapomněla,  sem https://goo.gl/iVKoXN

Kurz povede:  Hana Tolarová

 facebook

 

 

NAHORU