Putování po čakrách muladhara

 Putování po čakrách muladhara
Máte rádi cestování, poznávání a prožívání? Co takhle hlubinami svého nitra? Prostřednictvím jógy, práce s dechem a meditace?

Proč Čakrová jóga? Neboť v tradiční indické medicíně a duchovní vědě je fyzické tělo vnímáno jako víc než jen kosti, svaly a orgány zabalené do kůže. Životní energie („prána“) prochází jemným tělem v řadě kanálů nazvaných nadis. Tyto nadis se protínají v místech zesílené energie nazývaných čakry. Čakry jsou chápány jako točící se víry energie v jemném těle. Podle filozofie jógy má lidské tělo sedm hlavních čaker. Každá čakra řídí specifické chování a hodnoty v našem životě, reguluje různé tělesné systémy, souvisí s emocionálním i duchovním zdravím. Když se nadis blokují kvůli špatným návykům a starým vzorcům, čakry stagnují. To způsobuje, že se proud životní síly zpomaluje, což může vést k vyčerpání fyzického, duševního a emočního zdraví. Cvičení jógy čistí a revitalizuje nadis a čakry a umožňuje práně znovu volně proudit.

Začneme tou nejspodnější tedy kořenovou čakrou Muladharou, která řídí zemský prvek uvnitř nás - vše, co je pevné. Vztahuje se k rodinným kořenům, předkům, k dětství, k pocitu pevné půdy pod nohama. Jak poznáte, že vaše kořenová čakra potřebuje zvláštní pozornost a péči? Pokud vás trápí některý nebo více z následujících příznaků: bolesti zad, infekce ledvin, záněty močového měchýře a reprodukčních orgánů, anemie, problémy oběhového a reprodukčního systému, roztržitost, pocit zmatku, strachu a nejistoty, deprese a úzkost, poruchy příjmu potravy, pocity nedostatku nebo nadbytečnosti atd.


Termín: 6. října 2018, 11.30 - 15.30
Cena: 700 Kč/ Seminář povede: Dáša Vaďurová
 


telefon: +420 607 932 702 | e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | facebook: yogAlive | Instagram

NAHORU