Večerní jóga s meditací II. - večerní alchymie 5 elementuů

VEČERNÍ ALCHYMIE 5 ELEMENTŮKurz 7 lekcí je určen pro prohloubení jógové praxe a osobní transformaci.

  • Praxe ásán ve stylu hatha flow 
  • Relaxace
  • Dechové cvičení + Meditace 

 

Pokračování v sérii meditačních sezení zaměřených na harmonizaci nejhlubších esencí našeho těla.

Pět tattev označuje pět elementů: Země, Voda, Oheň, Vzduch a Éter, které vytvářejí v různých geometriích strukturu tohoto universa a dle holografického principu i našeho těla a jeho subtilních úrovní (energetické, emoční, mentální).

 

Nerovnováha 5 elementů ovlivňuje tok naší životní síly (prana shakti) a vede k lokálním disharnomiím.

V meditačních sezeních se zaměříme na harmonizaci elementárních principů zemského, vodního, ohňového, vzdušného a éterického živlu v souvislosti s jednotlivými částmi těla a odpovídajícími energetickými centry.

V meditační praxi budem využívat specifické pozice rukou (mudry), visualizační techniky, geometrii archetypů, a harmonizaci zvukem.

 

Termín: 7 tématických pondělků od 28.1. do 11.3. vždy od 19:30 do 21:00

Cena: 220Kč běžné vstupné/210Kč s permicí (celkem 1470Kč) pro nové kurzisty/210Kč běžné vstupné/200Kč s permicí (celkem 1400Kč) pro pokračující kurzisty z minulého kurzu. Možno i pro držitele Multisport karet. Více info ve studiu nebo na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Seminář povede: Eva Stehlíková

 


telefon: +420 607 932 702 | e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | facebook: yogAlive | Instagram

NAHORU