VÍKENDOVÝ RELAX S JÓGOU A PLETENÍM

VÍKENDOVÝ RELAX S JÓGOU A PLETENÍM
Spojili jsme pro vás jógu s pletením, dvě aktivity, které jsou úžasným odpočinkem a přinášejí lidem klidnou mysl a relax pro celé tělo.

Nejdřív začneme příjemným workshopem, který nás obeznámí se základy pletení – naučíme se „nahazovat očka“, plést hladce a obráce, zjistíme, co je to žerzejový vzor a jak ukončit práci, aby se nám nerozpletla. Na závěr si ukážeme několik cvičení pro rozpohybování unavených prstů z pletení. Spolu upleteme několik kousků – čtverců a obdélníků, které spojíme dohromady do několika teplých šálů. Ty pak zašleme organizaci KnitAid (KnitAid je organizace, která pomáhá lidem v nouzi po celém světě.

Pak rozpohybujeme naše těla v relaxujícím rytmu jógy Strala Relax. Strala jóga je způsob bytí, pohybu s uzdravujícími účinky, který pomáhá lidem opět se propojit se sebou samým. Strala Relax jóga je úžasná možnost jak zrelaxovat nejenom tělo, ale i celou duši. Zároveň bude příjemným ukončením workshopu, abychom kromě prstů rozpohybovali i celé tělo.

Kdy: 27.1.2018 od 10 do 13
Cena: 300 Kč
Maximální počet účastníků: 10
Lektorka: Erika Grendelová


telefon: +420 607 932 702 | e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | facebook: yogAlive | Instagram

NAHORU