Jógově v oslavě zimního slunovratu

 

Joga_Brunch

Společná oslava zimního slunovratu v kruhu setkání a pohybu


Milé bytosti :-)

dny se začínají zkracovat a noci prohlubovat. Blíží se čas magického zimního slunovratu.
Slunce se pomalu noří do své nejhlubší polohy. Den se stane nejkratším a noc zavládne svou černou, silou jemnou tajem nejdéle v tomto v roce. Příroda spí a tónuje jí mrazivá melodie. Ohnivá záře, síla a světlo Slunce jakoby se schovalo za závoj černočerné tmy. A záhy přichází moment, kdy se Slunce pomalu rodí zpět. Vítáme jeho návrat.

Rozproudíme své tělo a energii spontánním tancem. Tanec jako svoboda pohybu, prostor pro radost a rozpuštění toho, co už nepotřebujeme. Uctíme Slunce rituálem 108 pozdravů Slunci, kdy zapálíme nejen svíčky, ale i svůj vnitřní oheň a ponoříme se do sebe a jeho proudu.

Rituál 108 pozdravů Slunci je výzvou, sadhanou, záměrem a radostí a posilnění energie nám i celku.
Budeme plynout v sérii 9 x 12 spolu s krátkými zastaveními, kdy budeme mít prostor pomalu uvědomit si působení těchto sekvencí. Na závěr rituálu přichází hluboká relaxace a radost z prožitku.

Samotný den zimního slunovratu je 21.12., my se sejdeme v předčase, v neděli 17.12., kdy budeme mít pro setkání více času. A víte co ještě? Po neděli přichází 18.12. novoluní, úžasné načasování sledu těchto všech událostí.

 

 
Termín: 17. prosinec v 9:00 - 14:00
Cena: 520 Kč
Rezervace zde ⇒
Lektorka: Karolína Buchtová

 


telefon: +420 607 932 702 | e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | facebook: yogAlive | Instagram

NAHORU