Michal Kindl

MichalV okamžiku, kdy jsem poprvé uslyšel tóny a vibrace křišťálových mís, jsem si byl jistý, že tento nástroj je mojí srdcovou záležitostí a že mě bude doprovázet na mé další cestě životem.

Nyní křišťálové mísy používám jak k osobní tak i kolektivní harmonizaci. Tento terapeutický nástroj, který mě stále překvapuje svými účinky, lze využít k léčení nejen na úrovni energetické, ale také duševní i fyzické. Výhodou oproti klasické terapii je možnost pracovat na velké skupině posluchačů najednou. Terapie je tímto dostupná široké veřejnosti bez nutnosti jakýchkoliv schopností a požadavků na posluchače.

Věnuji se také aktivně oboru léčitelství, léčení provádím na všech úrovních člověka - fyzické, energetické a duševní. Spolu s rozvojem svých léčitelských schopností se rozvíjí i má terapeutická hra na křišťálové mísy. Základem jsou nejen správně „naladěné“ (energeticky očištěné) nástroje, ale také schopnost přidávat patřičné vzácné a vysoké vibrace. Objevil jsem svůj dar, kterým i prostřednictvím hry na křišťálové mísy pomáhám lidem na jejich cestě životem, a to mi přináší patřičné duševní naplnění.

   

V yogAlive povedu:

 

liKONCERT NA KŘIŠŤÁLOVÉ MÍSY
 

 

 

 


| facebook

Zobrazeno: 1629
NAHORU