Lenka Šuťáková

Lenka ŠuťákováS jógou jsem se poprvé setkala v Austrálii, což je už pěkná řádka let zpět. Věnuji se jí tedy přes deset let a v pozici učitele šest let. K hlubšímu studiu jógy mě přivedla cesta do Indie, kde jsem také navštívila Sivananda ašrám. Momentálně jsem na mateřské dovolené s mým druhým synem a každá chvilka praktické jógy je pro mě darem. Nicméně se snažím jógu praktikovat alespoň teoreticky přístupem k životu a moc mi v často těžkých chvílích s dětmi pomáhá.

Od doby, co jsem otěhotněla s prvním synem, vedu také lekce těhotenské jógy a moc mě to baví a naplňuje, jelikož jsem si tímto krásným požehnaným stavem nedávno sama také prošla a to dvakrát. Zkušenosti nemám jenom z vlastního těhotenství, ale také jsem jógu studovala u Mezinárodní školy FISAF včetně třetího stupně Jógy pro těhotné systémem Andrey Smékalové-Hájkové.

Proč navštěvovat lekce jógy v těhotenství? Ve zkratce, udržet tělo i duši v kondici, abychom co nejlépe zvládly těhotenství, porod a období poporodní. Více na lekcích. Budu se na Vás moc těšit!
 
 

 

V yogAlive vedu lekce:

liJÓGA PRO TĚHOTNÉ (Středa 17:00-18:00)
 

 

 

 


 | facebook

 

 

 

Zobrazeno: 242
NAHORU