Hana Dědičová

Hana Tolarová

Snad to nebude znít jako klišé, ale patřím k těm lidem, kteří hledali cestu z nemoci a začali nový život. Omezení ve stravě vyvolalo hledání nových potravin, to odstartovalo potřebu « chci o nich vědět víc » a pak už samovolné hubnutí a zájem lidí jako řetězová reakce spustilo moje poslání jako výživové poradkyně.

Opravdu mě to baví a je to z mojí práce cítit. Nevadí mi udělat krok navíc, pokud vidím, že to má smysl. Ráda bych se stala průvodkyní lidem, kteří začínají a mají v nových potravinách zmatek. Pomáhala dalším, kteří o to mají zájem v jejich cestě ke zdraví. Naučila vás, co umím a láskyplně vedla k tělu, v kterém se budete cítit dobře.
Žiji a pracuji v Praze. Město má řadu výhod, ale srdci neporučím, a tak mě to v každé volné chvíli táhne do lesa a na louky. Moji láskou kromě výživy je jóga a příroda.

Hanka s námi neunávně jezdí na jógové víkendy a je hotovou mistryní kuchyně. Vaří výborná vegetariánská jídla sladkého i slaného ražení, obohacuje nás o své znalosti zdravé výživy i kuchařské umění. Provádí nás svými workshopy o zdravém stravování.

 

 

 


  |  facebook

 

 

 

Zobrazeno: 2762
NAHORU