Elena Juránková

Elena JuránkováJóga je pro mě poznání pravdy života, je to cesta k vnitřní svobodě a lásce, která má začátek, ale nemá konec. Je nekonečná a nádherná. Někdy si člověk sám sobě položí otázku: Kdo jsem, odkud jsem přišel a kam půjdu?, a většinou začne hledat odpověď. Takovou otázku jsem sama sobě položila už v dětství. To je pro mě začátek mé cesty k józe, neboli k pravdě, poznání sama sebe a existenci bytí.

Narodila jsem se v Rusku, přesněji pocházím ze Sibiře, a od svých 27 let žiji v České republice. Jsem za to velice vděčná. Tuto zemi miluji celým svým srdcem.

Smyslem mé práce, také mého života a spirituálního rozvoje člověka je poznat pravdu. Chci, aby ji lidé také objevili tím, že se obrátí do sebe, dovnitř ke svému srdci a své duši. Ráda bych, aby lidé pochopili příčinu všech problémů, nemocí a utrpení, které se v nás skrývají, a také to, že svůj život můžeme každý do jednoho změnit jen my sami.

Na svých lekcích učím, jak s pomocí ásan (pozic těla), pranajámy (dýchacích technik) a meditace (zklidnění mysli) můžeme dosáhnout vnitřní rovnováhy, harmonie a vnitřního klidu a štěstí. Jóga otevírá člověku cestu k vnitřní svobodě a poznání lásky i tím, že pomáháme ostatním lidem kolem sebe.

Svět kolem sebe můžeme zlepšit jedině tak, že začneme vědomě pracovat na sobě, poznávat sami sebe. Otevřeme se světu, abychom změnili své stereotypní myšlení, své zlozvyky a způsob chování a tím celý svůj život a život kolem sebe.

V yogAlive povedu víkendový seminář :
liSATSANG - přechod do světa lásky

 


www| facebook

Zobrazeno: 236
NAHORU